piątek, 17 lutego 2012

Bohaterowie

Cher Styles (17l.) - kuzynka Harry'ego Styles'a. Jest fanką zespołu One Direction. Rzadko widuje się z kuzynem, ale bardzo go kocha. Kiedy byli młodsi, zawsze trzymali się razem. Kiedy miała 14 lat, Cher z rodzicami wyjechała do Bradford. Na początku cały czas utrzymywała kontakt z Harry'm, ale potem chłopak poszedł do x-Factor. Wciąż utrzymują kontakt, ale nie jest on taki intensywny, jak kiedyś. Cher jest dziewczyną otwartą na nowe znajomości. Czasami może się wydawać, że jest rozpieszczona. To dlatego, że jest jedynaczką. Rodzice chcą jej wynagrodzić wyjazd z Londynu. Cher nie potrafi im tego wybaczyć, bo twierdzi, że musiała tam zostawić całe swoje życie. Jej największym talentem jest rysowanie. 

Vicki Fell (18l.) - dziewczyna mieszkająca w Bradford od zawsze. To jest jej dom. Od kiedy poznała Cher, jej marzeniem jest mieszkanie w Londynie. Zaprzyjaźniły się, kiedy tylko Cher przyjechała do Bradford. Na początku nie lubiła One Direction, ale po przeanalizowaniu wszystkich video diary i długich opowieściach Cher o Harry'm, postanowiła dać chłopakom szansę.  Jej prawdziwe JA znają tylko najbliżsi. Wszyscy myślą, że jest wredna i bezczelna, ale to tylko tarcza obronna przed krzywdami, jakie mogą jej wyrządzić ludzie. W środku to wrażliwa, utalentowana dziewczyna. Kiedy jest w dołku, bierze gitarę i gra. Zawsze to jej pomaga. Jednak tylko nieliczni wiedzą o jej talencie.

Harry Styles (18l.) - najmłodszy członek zespołu One Direction. Obecnie nie ma dziewczyny i nie zamierza mieć. Chce cieszyć się tym, że los obdarował go pięknymi lokami, na które lecą wszystkie dziewczyny. Od kiedy skończył 18 lat, korzysta z uroków pełnoletności. Cały czas imprezuje. Bardzo tęskni za swoją kuzynką Cher. Ma nadzieję, że niedługo się spotkają i spędzą razem trochę czasu. Chłopak - flirciarz. Wydaje się być wyluzowany, ale w środku jest nieśmiały, co, jak twierdzi Louis, sprawia, że jest jeszcze słodszy.

Zayn Malik (19l.) - typ chłopaka, który siedzi w łazience dłużej niż przeciętna dziewczyna. Dba o siebie, przez co jest uważany za lalusiowatego pedałka. Jednak nie jest taki i ludzie, którzy naprawdę go znają [ czyt. 1D & directioners ] to wiedzą. Jest z niego bad boy. Tak jak Harry, wydaje się, że wszystko po nim spływa, ale w głębi serca ranią go każde słowa wypowiedziane przez antyfanów. Leci na niego wiele dziewczyn, ale on nie che się z żadną wiązać.

Louis Tomlinson (20l) - ten najstarszy członek zespołu. Potrafi wszystkich rozbawić, kiedy są w dołku. Kocha marchewki i Harry'ego. Jest otwarty i chętnie zawiera nowe znajomości. Kiedy tylko ma czas - robi głupoty. Chce się wyszaleć, póki jest młody. Boi się, że jeżeli teraz będzie skupiał się tylko na karierze i będzie brał to na poważnie, potem będzie miał spieprzone życie. Nie ma dziewczyny.

Niall Horan (18l.) - głodomór z zespołu. Śmieje się zawsze, niezależnie od okoliczności. Najbardziej boi się, że menager lub chłopcy zmuszą go do diety. Kiedy raz w x-Factor próbowali namówić go na dietę, zagroził, że odejdzie z zespołu. Nigdy nie był na prawdę zakochany i liczy, że wkrótce to się zmieni, bo marzy o wielkiej romantycznej miłości.

Liam Payne (18l.) - jest najpoważniejszy z zespołu tzw. "Daddy Direction". Stara się upilnować chłopaków, ale nigdy mu się to nie udaje. Boi się łyżeczek, co często wykorzystują jego znajomi. Twierdzi, że One Direction, to najlepsze, co go spotkało w życiu. Ma nadzieję, że zespół nigdy się nie rozpadnie. Jest wrażliwy i uczuciowy. Od roku związany z Danielle. Jest w niej bardzo zakochany. Twierdzi, że to jest "ta jedyna" i boi się ją stracić.

Inni:
Teresa (41l.)- mama Cher. Kocha córkę, mimo częstych kłótni. Popełnia jednak błąd, bo myśli, że kupując jej nowy telefon, czy komputer kupi córkę i wybaczenie za wyjazd z Londynu.

George (43l.)- ojciec Cher. Zawsze ma takie zdanie jak Teresa. Nigdy nie wyrazi swojej opinii. Jest przeciwny zachowaniu żony, ale nie sprzeciwi jej się, bo jest jej całkowici podporządkowany.

Danielle (23l.)- dziewczyna Liama. Kocha swojego chłopaka i wspiera go na każdym kroku. Zaprzyjaźniła się z chłopakami z 1D, gdy tylko ich poznała.

_______________________________
Pierwszy rozdział już niedługo. ; )

2 komentarze:

  1. Ciekawie się zaczyna. ; ) Czekam na nn. : D
    Jeżeli możesz, to informuj mnie o nowych notkach, na tt : @simplyroxyy

    OdpowiedzUsuń
  2. Genialne!!!!!!! Kiedy więcej??????

    OdpowiedzUsuń